Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De gesitueerde in Rio Verde Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow Rio Verde is gesitueerd op 3 km afstand van de Praça João Altino Arantes en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
De villa ligt op 10 minuten rijafstand van het Silvestre Resort Thermas Park.
Deze gesitueerde in Rio Verde Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow voorziet gasten van keukengerei in een complete keuken. Dit vakantiehuis is met de auto in 15 minuten te bereiken vanaf de luchthaven General Leite de Castro.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow?
Gasten van Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow van de luchthaven General Leite de Castro?
Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven General Leite de Castro. - ❓
Is er een keuken in Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Espacosa Saida Para Tecnoshow. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Praça João Altino Arantes en het Silvestre Resort Thermas Park bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.